Souhlas se zpracováním osobních údajůTímto udělujete společnosti DATASYS s.r.o.  se sídlem Jeseniova 2829/30, Praha - Žižkov, PSČ 130 00 IČO: 61249157, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. 28862 C, jako správce osobních údajů (dále jen „společnost DATASYS“),
svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů.

A to v rozsahu: identifikační údaje, kontaktní údaje, popisné údaje, případně další informace, které o Vás společnost DATASYS  získala, a bude je využívat tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohla lépe zacílit Vašim potřebám.

Za účelem: oslovování s nabídkou produktů a služeb společnosti DATASYS,  komunikace v rámci servisních dotazů a postupů, včetně informování o aktualitách, aktualizacích, nejrůznějších opatřeních, případně  akcích, soutěžích a zasílání přání.

Souhlas je udělen na dobu 5 let.

Dále berete na vědomí, že tento souhlas můžete kdykoliv odvolat elektronicky na adrese gdpr@datasys.cz nebo písemně na adrese společnosti DATASYS. Souhlas můžete odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu. Zároveň můžete na sdílené informace kdykoliv nahlédnout anebo nám zaslat požadavek k jejich úpravě.

Více podrobností  o zpracování osobních údajů se můžete dočíst v Informacích o zpracování osobních údajů uvedených na webové stránce společnosti DATASYS.