SlužbySLUŽBY

Bezstarostný a progresivní chod informačních technologií

Jsme DATASYS, inovativní česká IT firma s rodinnou tradicí. Po Česku máme hned 6 poboček – na dostupnosti a spolehlivosti našich služeb nám totiž maximálně záleží. Ať už jste menší firma či velký korporát, portfolium našich služeb se trefí do vašich potřeb.

Komplexní
služby

Jednotlivá oddělení naší společnosti pokrývají svou činností důležité technologické úkoly – od dodávky zařízení přes zřízení infrastruktury a vývoj softwaru po zajištění maximální bezpečnosti.

Vývoj a inovace

Vývoj a inovace

Společnost se posouvá stále vpřed především díky inovativním technologiím. V DATASYS sledujeme a využíváme nejnovější trendy, poskytujeme zcela nová východiska i integrujeme stávající řešení. Velký úspěch zaznamenaly naše produkty DS UMS – rozhraní mezi komunikačními službami a informačními systémy, a dále DS WORKMATE – field service management pro správu požadavků a řízení terénních pracovníků. V současnosti se živě věnujeme tématu IoT a Smart Cities.

Další informace
Bezpečnost

Bezpečnost

Kybernetická bezpečnost je stále závažnějším tématem, které vyžaduje maximální pozornost. V DATASYS umíme zabezpečit a monitorovat informační systémy na mnoha úrovních. Skvělým nástrojem pro mnoho společností je naše realizace Analýzy rizik a studie shody, která přináší přehled a podněty pro zlepšování. Produkt DS ELISA dále poskytuje komplexní přívětivý dohled nad privilegovanými přístupy. Neopomíjíme však ani další důležité pilíře IT bezpečnosti.

Další informace
Infrastruktura

Infrastruktura

Páteř zůstane vždy nejdůležitější částí informačních systémů. My si to uvědomujeme a komplexním implementačním i integračním službám věnujeme jedno celé oddělení. Zajišťujeme kompletní networking – komunikaci sítí, serverů a výpočetních zařízení v rámci sítě i s vnějším prostředím, ale také monitoring, autentizaci či routování. Nabízíme také portfolio služeb v oblasti virtualizace a cloudování.

Další informace
IT as a Service

IT as a Service

Bez funkčních zařízení žádné technologie nedojdou daleko. Staráme se proto o kompletní správu zařízení mnoha výrobců. Naše ITaaS zajišťuje částečný i kompletní outsourcing IT oddělení včetně péče o zaměstnance a další provozní záležitosti. Konfigurační podporu, softwarové vybavení, správu hardwaru a softwaru poskytujeme firmám také formou operativního leasingu.

Další informace

Cílem naší společnosti je tvořit informační technologie tak, aby zjednodušovaly život každého z nás. Pojďme se do toho pustit i společně!

Máte dotaz?

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
CAPTCHA
Jste robot?