Naše Reference

Příklady projektů

Centrální řízená dokumentace

Ve skupině ČEZ, jako v jedné z největších společností v oblasti Utility, existuje velké množství poskytovaných produktů a s tím spojených procesů. Z hlediska optimálního fungování společnosti a procesů v ní je nevyhnutelné, aby procesy byly podpořeny přislušnými směrnicemi, postupy a návody.

Bez efektivního elektronického system pro správu řízené dokumentace je velmi obtížné vyhledávat aktuální verze dokumentů stejně jako je vytvářet.

Vyhledávání a zpřístupnění aktuálně platných verzí dokumentů bez centralizace a systémové podpory je zároveň neefektivní a nepřesné, jelikož dochází k častým omylům, což je v případě důležitých směrnic, postupů či norem v rámci nápříklad udržby elektrárny velmi kritické pro společnost ČEZ.

Další informace

PLM řešení SmarTeam

Operativní a okamžitý přístup k aktuálním datům a všem potřebným informacím a jejich sdílení napříč odděleními technického vývoje vedl i jednoho z našich klíčových zákazníků, firmu Škoda Auto a.s. k...

Další informace

Správa dokumentů a procesů

Správa státních hmotných rezerv využívá informační systém KRIZKOM, vytvořený společností DATASYS v roce 2010. Systém KRIZKOM je určen k podpoře procesů vyžadování a zabezpečování věcných...

Další informace

Další reference

Našimi zákazníky jsou velké, střední i menší podniky, státní správa a samospráva, subjekty z oblasti vzdělávání a vědy, nemocnice i neziskové organizace.

Máte dotaz?

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů

CAPTCHA
Jste robot?