Naše hodnoty

Spolehlivost
a budoucnost

Stavíme na spolehlivosti a tradicích české rodinné firmy. Jsme rodina a jako rodina se k sobě chováme. Víme, co chceme a máme jasný cíl, jak toho dosáhnout. Lidé jsou pro nás tou největší hodnotou, kterou máme, a proto dbáme i na hodnoty lidí, které přijímáme.

Podporující vedení

Lidí ve firmě si vážíme a jsme přesvědčení, že jsou tou největší hodnotou, kterou máme a spokojení a nadšení zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu…

číst dále

Podporující vedení

Lidí ve firmě si vážíme a jsme přesvědčení, že jsou tou největší hodnotou, kterou máme a spokojení a nadšení zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu. Neříkáme zaměstnancům, co mají dělat. Je to na každém z nás vědět, co umíme, v čem jsme nejlepší, co máme k dispozici, co s tím můžeme dělat a taky to uděláme. Vedeme, inspirujeme a podporujeme zaměstnance k tomu, aby byli samostatní a zodpovědní.

Stabilita

Naše projekty nabízí dlouhodobou spolupráci a…

číst dále

Stabilita

Naše projekty nabízí dlouhodobou spolupráci a rozvoj v dynamickém prostředí a kvalitním zázemí stabilní firmy, s využitím nejmodernějších technologií. Nejsme startup, jsme stabilní firma.

Týmová spolupráce a přátelství

Najdeš tu pozitivní a pohodovou atmosféru. Podporujeme kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, jeden…

číst dále

Týmová spolupráce a přátelství

Najdeš tu pozitivní a pohodovou atmosféru. Podporujeme kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, jeden druhému nezištně pomáháme. Do práce se těšíme, je u nás hodně kreativců, se kterými se opravdu nenudíme, někdy nás po ránu překvapí i „tématicky vyzdobená“ kancelář, nebo přepadovka na tvé vlastní svatbě.

Nadšení pro nová řešení

Podporujeme talentované kolegy a kolegyně, kteří se nespokojí s rutinou. Baví je vymýšlet a hledat ta správná IT řešení, která zákazníky posunou vždy o něco blíž k jejich cílům a pro která jsme na DATASYS právem hrdí.

Komunikujeme

Když budeš cokoliv potřebovat, tak to řekni. U nás se ti…

číst dále

Komunikujeme

Když budeš cokoliv potřebovat, tak to řekni. U nás se ti nestane, že bys narazil na zavřené dveře u svého vedoucího či kolegy. Rádi spolu mluvíme a věříme, že na spoustě věcí se dá dohodnout.

Možnost seberealizace

Každý z nás má prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Je to jen na tobě. Můžeš tvořit, hrát si a překonávat výzvy. Tvoje…

číst dále

Možnost seberealizace

Každý z nás má prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Je to jen na tobě. Můžeš tvořit, hrát si a překonávat výzvy. Tvoje nápady ocení nejen kolegové ale určitě i budoucí zákazníci. To, že tvé nápady budou pro někoho přínosem, tě bude posouvat dopředu.

Neustálý rozvoj

Chceš se učit novým věcem a dále se posouvat? Tvůj Team Leader tě bude…

číst dále

Neustálý rozvoj

Chceš se učit novým věcem a dále se posouvat? Tvůj Team Leader tě bude inspirovat, abys byl lepší, hledal nové cesty a neotřelá řešení. Ve firmě je spousty lidí, od kterých se můžeš učit a rozvíjet své schopnosti či rozšiřovat své znalosti.

Neformální prostředí

Neutápíme se tu v procesech a byrokracii, ale naší hodnotou je spolehlivost…

číst dále

Neformální prostředí

Neutápíme se tu v procesech a byrokracii, ale naší hodnotou je spolehlivost, vzájemná důvěra a zodpovědnost. To samé očekáváme i od tebe. S výjimkou schůzek a jednání můžeš do práce chodit v tom, co je ti příjemné. S příjemnou a neformální atmosférou se tu potkáš v každém týmu.

Flexibilita

Můžeš pracovat i z domova, nebo z pláže. Flexibilní formy práce podporujeme…

číst dále

Flexibilita

Můžeš pracovat i z domova, nebo z pláže. Flexibilní formy práce podporujeme, je to jen o vzájemné důvěře a zodpovědnosti každého z nás. Pokud to povaha práce dovoluje, jsou pro nás důležité výsledky a né docházka.

Že si
vymýšlíme
?

Přijď a přesvědč se. Máme spoustu kolegů, kteří v DATASYSu pracují více než 10 let. Přidej se k nám a nebude se ti chtít jít jinam.

Podporujeme

Není nám lhostejné, co se děje kolem nás. Za dobu naší existence jsme podpořili a podporujeme mnoho projektů…

číst dále

Podporujeme

Není nám lhostejné, co se děje kolem nás. Za dobu naší existence jsme podpořili a podporujeme mnoho projektů v oblasti sociálních služeb, vzdělávání, zdravotnictví, životního prostředí, kultury a sportu.