Komunikační hubDatasys UMS

Komunikační hub

Workflow

Co je komunikační hub?

Rozhraní mezi různými komunikačními službami a informačními systémy,
které umí automatizovaně, efektivně a bezpečně oslovovat vaše adresáty.

Co umí?

Co umí?

  • odesílá a přijímá zprávy z informačních systémů a předává na mobilní klienty pomocí SMS, DataSMS, Viberu, Messengeru ad.
  • vybere nejvhodnější komunikační službu, ověří doručení zpráv, případně vybere náhradní cestu
  • umožňuje organizaci soutěží pomocí SMS nebo datových zpráv
  • ovládá aplikace a zařízení (např. příchozí SMS spustí skript, který kontroluje stav kotle apod. - dle vašich technických potřeb)
  • automatizuje komunikaci se zařízeními podporující datové i SMS zprávy
  • sbírá informace z čidel a vyhodnocuje je tak, že odesílá varovné hlášení (např. únik plynu, povodeň, požár, vniknutí, zaseknutí výtahu atd.)
  • tvoří rozhraní pro internetové bankovnictví (např. banky, pojišťovny)
  • zajišťuje krizové hromadné informování

Jak to funguje

Dochází k vyhodnocení pravidel pro tuto konkrétní zprávu - kudy a jak má být odeslána. Pokud není doručena do požadované doby, systém sám najde další možnou cestu a bezpečně zaručí doručení.
Jak to funguje
Aplikace (nebo uživatel v e-mailovém rozhraní) odešle zprávu, ta je předána na server, Zpráva je odeslána nejvhodnějším možným způsobem a jakmile dojde k doručení, je o tom informován odesílatel.

Spolehlivá komunikace je cesta k úspěchu

Odesílání zpráv s UMS je:

Jednoduché

DS UMS představuje snadno použitelné a stabilní rozhraní pro notifikační zprávy. Zákaznické systémy navíc nemusí řešit problematiku, jakou cestou zprávy odesílat, ani se učit pracovat s každým rozhraním zvlášť. Pro uživatele je systém zcela transparentní, práce probíhá v jejich prostředí, které získá nové možnosti.

Automatizované

Systém sám nachází nejsnazší cestu, jak sdělení doručit. Pokud jedna možnost nefunguje, vyzkouší další. Zprávy a kampaně od vás odcházejí na základě jasně zadaných kritérií zcela automatizovaně. DS UMS dovoluje oboustranně komunikovat, poskytuje informace o doručení i podrobný reporting.

Úsporné

Finanční stránka věci je vždy důležitým faktorem. Díky DS UMS ušetříte čas i peníze. Systém zvolí nejen nejspolehlivější, ale také nejlevnější cestu doručení. Než aby odeslal placenou SMS, zvolí raději cestu datovou zprávou. Také implementace celého řešení je výhodná a váš firemní rozpočet příliš neztenčí.

 

Help Desk

Potřebujete pomoc nebo radu?

Jsme zde nepřetržitě pro vás!

+420 225 308 250

Vybrané reference

  • Pojišťovna Allianz ke splnění svých cílů potřebovala vybudovat spolehlivý komunikační kanál na rozesílání textových zpráv, který by umožňoval snadnou integraci různých systémů včetně databázového rozhraní, připojení do systémů elektronické pošty, helpdesku apod. MobilChange (DS UMS) byl pro tyto potřeby ideální. Je využíván k rozesílání informativních zpráv klientům či pracovníkům v terénu, hlásí zprávy zaměstnancům z interního helpdesku anebo podává informace o chybových systémech interních systémů.

  • Přístup k informacím je důležitý odkudkoliv, kdykoliv a jakkoliv. Komerční banka si toto uvědomuje, a tak vyžadovala vybudování spolehlivého, dostatečně kapacitního a do budoucna rozšiřitelného kanálu pro rozesílání informací formou krátkých textových zpráv.

Reference

Máte dotaz?

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
CAPTCHA
Jste robot?