KariéraKariéra

Zapojte se s námi do projektů, které dávají smysl!

Naše pobočky najdete po celých Čechách.
Pracovat s námi můžete v Praze, Plzni, Hradci Králové, Děčíně a nově i v Ostravě.

O nás

DATASYS není jen obyčejnou firmou. Není to zaměstnání, které budete každý den opouštět s pocitem dalšího promarněného dne. Je to příležitost a zároveň výzva. Jsme tým. Jsme kolektivem zkušených profesionálů, expertů a hlavně nadšenců, kteří zvládnou i to, na co si ostatní netroufnou. Jsme rodinná firma a jako rodina se k sobě chováme. Více podrobností o tom, čemu se věnujeme, najdete v informacích o naší společnosti.

 

Podívejte se k nám

Týmovost a vzájemná komunikace je pro nás klíčová. Mrkněte na video z naší pobočky na pražském Žižkově!

Na co se u nás můžeš těšit

Součinnost na zajímavých projektech, fajn partu a mnohem víc!

Icon

Flexibilita

Můžeme pracovat i z domova nebo z pláže. Flexibilní formy práce podporujeme, je to jen o vzájemné důvěře a zodpovědnosti každého z nás. Pokud to povaha práce dovoluje, jsou pro nás důležité výsledky, nikoliv docházka.

Icon

Sick days

Když se necítíme dobře, nemusíme hned běžet pro neschopenku. Do roka si můžeme vybrat 3 dny tzv. zdravotního volna.

Icon

Penzijní připojištění

Po roce spolupráce každému zaměstnanci poskytujeme příspěvek ve výši 3 % z hrubé mzdy. Za rok takto přispějeme až 24.000 Kč.

Icon

Jazykové kurzy

Když potřebujeme zdokonalit v angličtině, nebo se naučit jiný jazyk, můžeme využít jazykové kurzy organizované zaměstnavatelem.

Icon

Technické vybavení

K práci nás zaměstnavatel vybaví notebookem, většinou telefonem (obojí můžeme používat i k soukromým účelům), kdo nemá služební vozidlo, může si zapůjčit sdílené auto.

Icon

Nejen práce

Máme dobré vztahy a občas se rádi potkáme i mimo kancelář. Pořádáme nejrůznější akce, sportovní i kulturní.

Icon

Vánoční volno

Mezi svátky si můžeme vybrat 2 dny placeného volna. Ti z nás, kdo musí držet hotline nebo mají jiné urgentní povinnosti, si volno vybírají jindy.

Icon

Stravenky

Víme, není to cool, ale je to prostě praktické. ;)

Icon

Neformální prostředí

Neutápíme se v tu v procesech a byrokracii, naší hodnotou je zodpovědnost, spolehlivost a vzájemná důvěra. To od sebe očekáváme navzájem. S výjimkou schůzek a jednání chodíme do práce v tom, co je nám příjemné. Neformální atmosféra panuje v každém našem týmu.

Nejsme ani startup, ani korporát. Jsme firma s rodinnou tradicí a atmosférou.

Spokojení a sebevědomí zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu.

Zaujali jsme vás?

Vyberte si pro vás nejvhodnější pozici a napište nám. Naše Jana, hlavní HR, je moc milá a ráda se vás ujme. Vyplňte formulář níže nebo napište přímo na nabor@datasys.cz.

Už teď se těšíme na všechny nové kolegy!

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: txt pdf doc docx odt.
CAPTCHA
Jste robot?

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Souhlas je udělen společnosti DATASYS s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u společnosti DATASYS s.r.o.