InfrastrukturaInfrastruktura

Informační systémy nemohou fungovat bez pevných základů

Co děláme?

Zaměřujeme se na komplexní implementační a integrační služby.
Infrastruktura představuje páteř každého informačního systému.

Našimi partnery jsou: Microsoft, IBM, DELL, Cisco, Fortinet, Oracle

NETWORKING

Jako je nutné, aby komunikovali samotné společnosti, musí komunikovat také jejich servery a výpočetní zařízení. Zajišťujeme návrh propojení počítačů v rámci sítě navzájem či s vnějším prostředím. Připojení k internetu je nezbytnou součástí infrastruktury a my jej dokážeme zabezpečit před externími hrozbami, monitorovat a zajistit jeho dostupnost využitím více komunikačních linek. Pomáháme ale také nasazovat autentizaci zařízení, ověřovat uživatele, nastavovat routování či navrhovat implementaci vzdálených přístupů.

VIRTUALIZACE

Efektivním využitím hardware, virtualizací, lze dosáhnout snížení nároků na údržbu, a to jak v oblasti lidských zdrojů, tak finančních nároků. Servrová virtualizace umožňuje provozovat až desítky virtuálních serverů na jednom fyzickém hardware a vedle konsolidace nabízí i možnost pružně a pohotově reagovat na konkrétní požadavky ze všech oblastí. Obtíže při správě koncových zařízení mohou mít jednoduché řešení prostřednictvím virtualizace desktopů. Nabízíme kompletní porfolio služeb v oblasti virtualizace.

Komplexní služby

 
 
 

Dodávky hardwaru a softwaru

Zajišťujeme komplexní návrhy a dodávky infrastrukturních celků (hardwaru i softwaru) včetně jejich implementace a správy. Zabýváme se také dodávkou a instalací síťové infrastruktury, serverů, databází, datových úložišť a dalších infrastrukturních prvků. V případě potřeby jsme schopni efektivně realizovat migraci nebo integraci se stávajícími systémy.

Cloud

Současná infrastruktura již nemusí být ohraničena stěnami vašeho datového centra. Vlastní infrastrukturu lze provozovat bez nutnosti řešit vlastnictví hardware, napájení, klimatizaci, či fyzickou bezpečnost. V cloudu lze provozovat od mailových a úložných služeb přes samostatné servery až po celá datová centra. Umíme propojit vaši lokální infrastrukturu s cloudem či vytvořit váš privátní cloud. Flexibilita cloudové infrastruktury vám pomůže předstihnout konkurenci. Nabízíme kompletní služby implementace ve světě cloudů.

Zálohování a archivace dat

Nic není důležitější než bezpečnost a dohledatelnost vašich dat. Zálohování dat zpracováváme pomocí komplexních zálohovacích systémů zcela automatizovaně a s důrazem na jejich rychlou obnovu. S narůstajícím objemem dat je potřeba myslet i na archivaci, kdy historická a nepoužívaná data jsou odsouvána na jiný typ úložiště s nižšími provozními náklady. Nabízíme precizní analýzu a detekci vašich potřeb.
Implementujeme mimo jiné technologii Spectrum Storage od společnosti IBM.

Vybrané reference

References

Ke stažení

Produktový list - Outsourcing IT + Konzultace
produktovy_list_-_outsourcing_it_konzultace_-_datasys_.pdf
Produktový list - Techarrov
produktovy_list_-_techarrov_-_datasys.pdf
Produktový list - EMA
produktovy_list_-_ema_-_datasys.pdf

Máte dotaz?

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
CAPTCHA
Jste robot?