IBM Spectrum StorageIBM Spectrum Storage

Transformujte a modernizujte svou IT infrastrukturu

Zlepšete způsob, jakým spravujete, chráníte a ukládáte svá data! IBM Spectrum Storage Suite představuje ucelené portfolio, které dynamicky vyhovuje všem požadavkům na aktuálně moderní ukládání dat.

Finanční plánování

Cena souvisí s velikostí úložní kapacity, nikoliv typem úložiště

Dostupná efektivita

Všech služeb využívejte neomezeně, pouze s jednou licencí

Předcházení rizikům

Spolehněte se na konzistentní rozhraní i vzdálenou podporu

V čem je řešení jedinečné?

S jednou licencí máte neomezený přístup ke všem nástrojům náležícím ke Spectrum Storage. Cena se odvíjí od využitých TB, dovoluje proto velmi konzistentně a plánovitě reagovat na rostoucí kapacitní nároky. Jeho výhody ocení jak společnosti začínající se systémově definovaným úložištěm, tak organizace s již zavedenou infrastrukturou, jimž přinese nový komfort a další možnosti.

 

Rodina IBM Spectrum Storage zahrnuje

IBM Spectrum Control™

Efektivní řízení infrastruktury pro virtualizovaná, cloudová a softwarově definovaná úložiště. Zjednodušuje a automatizuje ukládání, řízení kapacity, monitorování dostupnosti i reportování.

IBM Spectrum Virtualize™

Výkonné, bezpečné a jednoduché ukládání dat ve virtuálním prostoru, vhodné pro stávající i nové datové systémy. Infrastruktura je tak rychlejší, škálovatelnější a nákladově efektivnější.

IBM Spectrum Accelerate™

Podnikové cloudové úložiště založené na osvědčené technologii XIV, vyznačující se extrémně jednoduchým nasazením a správou. Nabízí maximální dostupnost a úsporu času i financí.

IBM Spectrum Protect™

Řešení zabezpečující spolehlivou a účinnou ochranu a zálohování dat. Pružně reaguje na všechny úložné podněty i hrozby v softwarově definovaném, virtuálním, fyzickém i cloudovém prostředí.

IBM Spectrum Archive™

Nástroj, který umožňuje automatický přesun zřídka používaných dat. Archivace je v jeho podání úsporná, snadno proveditelná a potlačující potřebu proprietárních aplikací.

IBM Spectrum Scale™

Paralelní souborový systém vhodný pro vytváření objektových a souborových úložišť vhodný pro archivy, základy privátních cloudů, hierarchická úložiště apod. Zajišťuje globálně sdílený a jednoduchý přístup.

Úložiště objektů IBM Cloud

Vysoce škálovatelný systém ukládání dat vhodný k úschově, ochraně i jednoduchému přístupu k nestrukturovaným datům. Vždy dostupný a provozně velmi efektivní.

IBM Spectrum Protect Plus™

Software vytvářející repliky vhodné k dlouhodobému ukládání dat a jejich efektivní správě. Lze využívat samostatně nebo jako nadstavba IBM Spectrum Protect™.

Řešte růst vašich dat a připravte se na cloud s balíčkem softwarově definovaných řešení pro ukládání dat s předvídatelnou cenou za terabajt!

Zaujalo Vás to?

Kontaktujte nás a nechte si řešení zevrubně představit. Rádi vás obeznámíme s výhodami, které IBM Spectrum Storage přinese konkrétně do vašeho byznysu!

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
CAPTCHA
Jste robot?