Novinky

DATASYS díky K2 blackpearl vylepší firmám řízení procesů

10. 4. 2017
Česká technologická společnost DATASYS bude nově na českém trhu firmám nabízet špičkové nástroje pro podporu automatizace činností a procesního řízení K2 blackpearl od amerického výrobce SourceCode. Podepsala partnerskou smlouvu s firmou Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o., která je výhradním distributorem produktů SourceCode, na českém a slovenském trhu.

Flexibilní Business Process Management (BPM) K2 blackpearl je komplexní platforma pro návrh workflow, funkčně komplexních formulářů a objektů integrující data z existujících obchodních aplikací.
"K2 blackpearl je špičkový nástroj pro návrh, běh a správu elektronických procesů, který přesně zapadá do našeho portfolia. Díky němu navíc našim zákazníkům výrazně rozšíříme možnosti používání nástroje SharePoint od společnosti Microsoft, které jsme rovněž certifikovaným partnerem," uvedl  Martin Novák z Datasysu.

K2 blackpearl pomáhá zautomatizovat a zjednodušit prakticky jakýkoli podnikový proces, který zahrnuje osoby nebo informace a to bez programování.  Prostřednictvím K2 blackpearl mohou společnosti podpořit a zrychlit své procesy, jako je například řízení oběhu dokumentů od jejich pořízení přes schválení až po archivaci. Systém umožňuje nejen přiřazení jednotlivých úloh příslušným pracovníkům, ale i komunikaci s ostatními podnikovými informačními systémy. Jde tak o další nástroj ke zvýšení efektivity a snížení provozních nákladů.

"Uzavřením nového partnerství se rozšiřuje síť obchodních a implementačních partnerů produktů K2 blackpearl na českém trhu. Rozšířením partnerské sítě reagujeme na rostoucí poptávku po nástrojích pro podporu automatizace činností a  procesního řízení," dodal Pavel Štěpán, obchodní ředitel Konica Minolta.

Mezi uživatele systému K2 blackpearl v České republice patří například Česká televize, ICOM transport a.s., TON a.s. a další.

O společnosti Datasys s.r.o. 
Datasys je významný český poskytovatel služeb a řešení v oblasti informačních technologií. Společnost vznikla v roce 1994 a svým současným obchodním obratem a šíří záběru patří mezi přední IT společnosti v České republice. Jejími zákazníky jsou významné české společnosti z oblasti utilit, financí, telekomunikací, zdravotnictví či obchodu a služeb a instituce státní správy. Sídlo společnosti Datasys je v Praze a pobočky v Hradci Králové, Plzni, Děčíně a Písku.
 
O společnosti Konica Minolta
Konica Minolta, Inc. je globální technologická společnost, která poskytuje inovativní řešení pro podniky a společnosti. Silné stránky společnosti jsou v kombinaci jejích klíčových technologií v oblasti pokročilé zobrazovací techniky, optiky, snímání, nanozpracování a oblasti materiálů. Konica Minolta vytváří nové hodnoty, které pomáhají zákazníkům řešit pracovní výzvy a procesy. V éře Internetu věcí využívá společnost svých hlubokých odborných znalostí v oblasti digitálních technologií a prochází obchodní transformací v digitální společnost, poskytující sofistikovaná řešení. Konica Minolta je zároveň aktivní při vytváření inovací ve spolupráci a spojenectví s akademickými, průmyslovými i podnikatelskými partnery.

Společnost Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. je zároveň výhradním distributorem produktů firmy SourceCode, BPM K2 blackpearl.
« zpět na přehled novinek