BezpečnostBezpečnost

Jsme dodavatelem bezpečnostních řešení, nástrojů i služeb.

 • Invence
 • Expertní služby
 • Využití stávajících prostředků
 • Nejkvalitnější technologie

Co umíme?

Umíme zabezpečit a monitorovat informační systémy na mnoha úrovních. Náš přístup je pragmaticky vyvážený, realizace důsledná.

play

ELISA

Přívětivý komplexní bezpečnostní dohled

Naše vlastní nízkonákladové LM/SIEM řešení pro sběr, korelace a analýzu logů, které vyhoví potřebám většiny organizací a je v souladu s požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti kladenými na významné informační systémy. Vyhledávání v událostech vznikajících v informačních systémech už nemůže být jednodušší, ocení ho jak bezpečnostní správci, tak správci odpovědní za provoz systémů.

Nástroj ELISA má velmi líbivé a praktické webové uživatelské rozhraní a výkonově efektivní korelační procesor, se kterým bez potíží korelujeme události i v rámci časového okna několika týdnů nebo i měsíců. Zahrnuta je sada nejběžněji používaných korelací - detekce opakovaných neúspěšných přihlášení v několika úrovních, šíření škodlivého kódu v síti apod.

Další informace
play

EKRAN

Dokonalá kontrola privilegovaného přístupu

Nástroj EKRAN spolehlivě zaznamenává všechny činnosti administrátorů a poskytuje indexovaný video log všech nebo vybraných uživatelských relací realizovaných lokálně, prostřednictvím vzdálené plochy nebo např. přes SSH. Video log je průkazný a díky kvalitním indexům získá supervizor velmi rychle přehled např. o všech administrátorem použitých aplikacích.

Odpadá pracná a téměř vždy nedokonalá konfigurace toho, které z privilegovaných úkonů je ten který správce oprávněn provést. Řešení lze velmi snadno nasadit na stávající server, přes který do sítě přistupují dodavatelé nebo i na kritické servery vnitřní IT infrastruktury. Implementace nízkonákladového nástroje EKRAN nijak nemění způsob práce administrátorů a nevyžaduje žádnou změnu organizačních procesů, díky čemuž je velmi přímočará a rychle proveditelná.

Další informace

WALLIX

SPRÁVA PRIVILEGOVANÝCH RELACÍ A ÚČTŮ

Představujeme nejsnáze nasaditelné centralizované řešení pro řízení privilegovaných přístupů a pro nahrávání a sledování privilegovaných relací.

WALLIX Bastion umožňuje definovat bezpečnostní politiky pro kontrolu přístupů účtů s rozšířeným oprávněním. Podává přehled o všech realizovaných přístupech a aktivitách administrátorů.  Ve vazbě na skupiny v AD dovoluje vynutit pravidla pro jednotlivé uživatele, optimalizací servisních smluv s dodavateli navíc pomáhá snižovat náklady.

Další informace

Vybrané reference

 • „Log management systém je pro nás opravdu bohatým zdrojem informací.“
  Pavel Rous
  IT manažer
  Statistiky provozu webové proxy, vyhodnocovánířízeného přístupu dle IEEE 802.1x, plus ELISA Security Manager.
 • „ELISA se nám osvědčila v kombinaci s NetFlow monitoringem, kdy v log managementu dohledáváme detaily bezpečnostních událostí.“
  Luboš Pilař
  IT manažer
  Integrace Lotus Domino infrastruktury a aplikací, auditování databází MSSQL a MySQL, integrace se ZABBIX provozním monitoringem.
 • „ELISA nám pomáhá naplnit bezpečnostní požadavky bankovního dohledu ČNB.“
  Miroslav Rudolf
  IT manažer
  Auditované Oracle databáze, méně obvyklý souborový server (NAS), Integrace se ZABBIX provozním monitoringem.

Máte dotaz?

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
CAPTCHA
Jste robot?